Bagi jednak odda Kryształową Kulę? Jeschke potwierdził: „Nie był najlepszy”

0
30

Choć od finału „Tańca z gwiazdami” minęły niemal dwa tygodnie, temat wciąż żyje w mediach, a kolejne osoby komentują niespodziewaną wygraną Bagiego. Tym razem głos postanowił zabrać tancerz Jacek Jeschke, który w poprzedniej edycji zdobył Kryształową Kulę wraz z Marią Jeleniewską. Oto co sądzi o wygranej influencera.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-dwa-tygodnie-od-finalu-tzg-a-tu-taki-zwrot-ws-bagiego-jacek,nId,22461601
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Alicja Majewska długo czekała i w końcu ogłosiła. To już się dzieje