O Paulinie Smaszcz znów jest głośno. W czwartek 27 listopada w sądzie zapadł wyrok w sprawie, którą wytoczyła jej Anna Mucha. Rozpromieniona aktorka po wszystkim wydała mocne oświadczenie i jak zwykle trzymało się jej słynne uszczypliwie poczucie humoru.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/skandale/news-mucha-wygrala-w-sadzie-smaszcz-ma-dwa-lata-zeby-sie-pilnowac,nId,22461341
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




