Aleksander Sikora ogłosił z partnerką u boku. I wszystko jasne

0
35

Lada moment miną trzy tygodnie od wielkiego finału jubileuszowej edycji „Tańca z gwiazdami”. Wśród par, które rywalizowały o Kryształową Kulę, byli Aleksander Sikora i Daria Syta. Ostatecznie dziennikarz i jego taneczna partnerka zakończyli zmagania na 8. miejscu, jednak ich drogi nie rozeszły się po pożegnaniu z programem. Syta i Sikora zaprzyjaźnili się podczas treningów i dziś wciąż chętnie spędzają ze sobą czas. Właśnie pochwalili się kolejnymi wspólnymi chwilami.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-juz-nie-ma-mowy-o-plotkach-sikora-oglosil-z-partnerka-u-boku,nId,22461760
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Ukochany Walewskiej zmarł krótko po rozstaniu. "Nadal go kocham"