Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś są nie tylko szczęśliwym małżeństwem, ale i zadowolonymi rodzicami. Aktorka nigdy nie ukrywała, że długo marzyła o założeniu rodziny i cieszy się, że cel udało się spełnić po 40. Dodaje jednak, że ten stan rzeczy ma jeden wyraźny minus…
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/relacje-i-zwiazki/news-agnieszka-wlodarczyk-gorzko-o-poznym-macierzynstwie-zdecydow,nId,22498459
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




