Afera w teatrze. Torbicka przywitała Nawrockich i się zaczęło. Doszło do scen

0
101

W sobotni wieczór w Warszawie odbył się uroczysty jubileusz Teatru Wielkiego. Na gali pojawiły się tłumy gwiazd i przedstawicieli świata sztuki i kultury. Niestety, tej ostatniej nieco zabrakło, gdy Grażyna Torbicka oficjalnie przywitała Nawrockich. Doszło do przykrych scen.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-ledwo-torbicka-przywitala-nawrockich-a-sekundy-pozniej-taka,nId,22462039
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Tego jednego nie mógł darować Wajdzie. "Tu zawsze byliśmy w konflikcie"